| Negrea_Mihai_1999 a întrebat:

Merita cumpărat un passat cc 2009 2010? Am auzit numai reprosuri proaste etc

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Masina asa veche nu recomand

| sierra1 a răspuns:

Mihai mamă, parcă ți-am mai spus: mașina e excelentă, probabil un nenorocit fără noroc la mașini ți-a spus că a lui e varză

ps- la postarea cealaltă ai ZERO reacții și nu-i frumos, noi ne răcim tastatura răspunzându-ți și tu nimic...

| Frank51 a răspuns:

Orice masina merita cumpara daca este dorita indeajuns de mult laughing

| badpanda a răspuns:

Nu se poate generaliza.Depinde cum a fost de intretinuta si cati km reali are.In general sunt masini care fac 500.000 km fara probleme. Apoi km sunt dati la 168.000, cu 20 de E se cumpara o carte service completata pe seria masinii si ajunge in Romania.
Si apoi fraierii se vaita vai dar ce masini proaste fac nemtii.

| anonima188888 a răspuns:

De obicei masinile la mana a 2. a, mai ales cele străine mai vechi de 10 ani au anumite defectiuni si sunt uzate.de asemenea, poluează foarte mult. daca nu ai prea multi bani, ai putea sa iti iei un logan 2020, nou, fara defecțiuni si neuzat. un logan nou costa între 6000 si cred ca maxim 10000 de euro. chiar daca nu e nemțesc, macar e nou. o masina veche de 11-12 ani ma gândesc ca nu mai poate fi la fel de performanta ca una noua, doar daca nu e vreun Ferrari sau vreun Range Rover