| GagaaAlexandru a întrebat:

Mi-a ramas blocat casetofonul pentru a4b7 in safe mode si n-am codul in carte ca fostul proprietar a rupt pagina, cum rezolv?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Codurile sunt individuale si generate din numarul de serie de fabricatie.
Intereseaza-te, cine se ocupa cu montari/instalari de casetofoane, ei cunosc formulele de calcul pentru decodari.

| relian a răspuns:

Reprezentangta stie, suna la ei, dar cred ca trebuie sa pl; atesti ceva sa til dea.
Niste figuri si pe vremurile alea cand au scos chestia asta, sincer nu i-am vazut niciodata utilitatea acelui cod.
Bine siau dat si ei seama ca e o magarie de aia nu mai pune nimeni coduri la radio in ziua de azi.

Am avut si eu o masina asa A6 din 2000 am patit, a trebuit sa merg la dealer, am platit 60 dolari sa mi-l dea laughing