| anonim_4396 a întrebat:

Sal am blocat cardul si am uitat codul ...cum rezolv problema?

7 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Du-te la banca si explica-le, o sa-l deblocheze ei.

Singur nu ai ce sa faci.

| maiAm8conturi a răspuns:

Ce fel de telefon e? Conectezi telu' la pc prin usb, bluetooth..bla bla si cauti un fisier numit MMCSTORE, trebuie sa fie prin system, operating system, depinde de telefon.Il deschizi cu notepad, word..si cauti parola.

| ValyAndreica a răspuns (pentru maiAm8conturi):

Faza e ca nu gasesc MMCSTORE!

| maiAm8conturi a răspuns (pentru ValyAndreica):

Salut, mai spune-mi despre ce era vorba!
N-am inteles!
Care card?
Ce device?
ce Sistem de operare?

| maiAm8conturi a răspuns (pentru ValyAndreica):

Ok, gata! am intrat la tine in profil si am dedus din intrebari ca ai un Nokia 5530.Instalezi Fexplorer, il gasesti pe net si vezi ca fisierul mmcstore e prin c:\system.
Daca e alt sistem de operare, modul de recuperare e cam acelasi dar cu alte softuri.La mine pe windows mobile e cam acelasi fisier, numai ca intru cu File Explorer Extension.

| ValyAndreica a răspuns (pentru maiAm8conturi):

Nu merge sa instalez din alea.sis! happy adauga-ma pe messenger : andreicavaly te rog frumos

| BANN3R a răspuns:

Mai multe detalii? ce card ce cod?