| Ema1234 a întrebat:

Mi-am facut cont p youtube si vreau si eu sa bag niste video. Dar cum sa le bag? Si cum sa fac videoclipurile? Am inteles ca-mi trebuie un program. Daca are cineva, lasa`ti id va rooog frumooslove strucklove struck

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta barei de search a Youtube-ului scrie UPLOAD.Cred ca te descurci mai departe laughing

| midiots a răspuns:

Cauta pe google windows movie maker... cu ala faci videoclipurile

| salbatyk13 a răspuns:

Cas a faci un video iti trebuie un prog...eu folosesc CamStudio...si merge excelent.si ca sa bagi un video pe youtube langa bara de cautare sunt doua butoane browse si upload, dai pe upload si uploadvideo.
Nu e mare filozofie trebuie sa stii sa cauti!happy