| Mydy a întrebat:

Ce program imi trebuie ca sa pot vedea videoclipurile de pe youtube
Funda

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Ai nevoie de un browser (mozilla, opera etc) si de Adobe flash player.

2 răspunsuri:
| flavyusR a răspuns:

Poi in primul rand ai nevoie de un browser,eu iti recomand Mozila Firefox,apoi iti trebuie flash playerul lor,ala il poti descarca direct de pe youtube, cand intii in videoclip iti da sa dai download. Dupa ce a download acel flash player i instalezi, iar dupa ce l-ai instalat poti sa te uiti cat vrei pe youtube.Astept funda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe flash player sau internet explorer acolo nu ai nevoi de nimic dar la celelalte browsere iti trebuie cel mai recomandat dupa mine este Safari functioneaza calumea baftalaughing