| Velic_Nicu_2000 a întrebat:

Mi-am îndoit geanta de la bicicleta si as vrea sa stiu cum as putea sa o in drept sa o finisez putin

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Geanta sau janta? Indreptarea se face cu cheie de spite, creta si patent.
Pui roata pe furca (bicicleta rasturnata), tii creta rezemata de furca si roata in pozitia in care se afla perfect la distanta egala de furca, Apoi invarti. Unde nu ajunge creta inseamna ca trebuie tras de spite inspre creta. Unde ajunge prea mult trebuie tras de spitele opuse.
Uita-te si aici la ultima parte: https://www.youtube.com/watch?v=FIXFAeXj3Mk

1 răspuns:
| Lambru_Loredana_1992 a răspuns:

Cel mai bine sa o duci la un centru de biciclete, caci ei au ustensile necesare. Poti incerca la decathlon.