| Abcg4 a întrebat:

Mi s-a indoit putin telefonul intr-o parte azi si as vrea sa stiu daca este vreo problema cu el. Nu este tare si inca merge bine dar tot se cunoaste lasat intr-o parte. Ce sa fac? Sa il mai indoi eu sau sa il las asa?

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Da este.
E posibil să se rupă ecranul.
Și problema e următoarea: ca să il indrepți trebuie dezmontat ecranul.
Poți să il lași așa și poate că rezistă. Sau poți să încerci să il indrepți și....depinde de noroc.
Eu aș opta pentru a lasa așa cum e.
Ce telefon e?

| laSoledad a răspuns:

"Ce sa fac? Sa il mai indoi eu sau sa il las asa?" - Am explodat in ras cand am citit asta. Chiar si daca-l mai indoi putin, n-are nimic, ca tot e valul telefoanelor curbate. laughing