| Berrii a întrebat:

Am indoit un USB, any ideas? E un stick de net si as vrea sa stiu ce sa fac, ideea e ca merge MULT mai bine decat mergea inainte dar nu vreau sa il las indoit...

2 răspunsuri:
| aSH a răspuns:

Daca merge bine ar trebui sa il lasi asa laughing
Sa il repari nu prea poti doar sa te duci la unul care se pricepe sa til faca deoarece o sa risti sa il strici daca te apuci u de el dul la cei de unde l-ai luat si til schimba sau la un reparator happy sper ca ti-am fost de ajutor. o Funditahee hee?

| hhmmmm a răspuns:

Indoaie stick-ul aducandul la forma initiala.si mie mi s-a intamplat si acum merge chiar mai bine decat inainte happy