| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat carnetul acum 2 ani si de atunci nu am mai condus si tocmai mi-am luat masina. Credeti ca trebuie sa mai iau cursuri sau este suficient sa merg pe poligon?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca circuli cu viteza redusa si cu atentie, te vei obisnui rapid chiar si fara cursuri. Daca esti antitalent, nici cursurile nu te vor ajuta foarte mult.
Eu sunt de principiu ca la scoala de soferi inveti sa iei examenul, numai circuland inveti sa si conduci.

auran
| auran a răspuns:

Cateva ore in plus pentru dezmorteala nu strica niciodata...

| EUSIATIT a răspuns:

Nu ar fi rau sa mai faci citeva ore de conducere cu in instructor abia iti mai trec emotiile de lavolan si vei fi mai sigur pe tine cind vei fi sing in mas. pentru cite se intimpla acum ...iti urez drum fara accidente te pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu mai stii sa conduci, ia ore cu un instructorwinking

| adriancj a răspuns:

Ore ore si iar ore