| danutrobos2 a întrebat:

Mi-am luat un casetofon nou la masina si cablul de alimentare de la ea este mai mare decat locul de alimentare de la casetofon, ce ar trebui sa iau adaptor... ca sa se potrivească?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Un electrician auto stie sa il facă, nu te băga tu deoarece nu stii ce adaptor sa îi i ei si poate electricianul specialistul il face fara adaptor, mai scurtează el din fire daca sunt lungi si le leagă el pe direct cum se zice fara mufe, dar asta numai un electrician poate sa o faca, ca numai el ar stii unde sa lege firele in asa fel incît sa nu facă scurt si sa arzi atit casetofonul auto, cit si masina sa nu ia foc, dar nu ti ai luat cd auto? Ti ai luat casetofon? Mai ai casete?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbesti cu un specialist cunoscator, care sa aleaga si sa monteze mufa adaptoare, altfel risti sa ari "casetofonul" sau chiar si toata masina!

| sierra1 a răspuns:

Pe postarea identică ai o sugestie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mersi pentru fundă o seara frumoasa