| VldTzZ a întrebat:

Mi s-a spart parbrizul la motor(Aprilia rs50) cu ce il pot lipi pentru ca e prea scump :-s

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un servici auto, au ei un dispozitiv special care "umple" crapaturile provocate de spartura si astfel nu se va mai crapa (nici din cauza gerului, nici din alte cauze). Mi-e mi-a sarit o pietricica la parbrizul de la masina in timp ce circulam, si am fost la servici auto, era f mica spartura, ma costat 50 lei happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In asigurare poate intra si parbrizul si il schimba gratuit.

| Broadband a răspuns:

****i o dunga de scotch( scuzati expresia) laughing

| Progeniturã a răspuns:

Cu picatura.

| Dαиełłe a răspuns:

Bwna... daca e prea scump nu lua unul nowwinkingdu-te la dezmembrari si cumpara unul si este de 10 ori mai ieftin dct unul nowwinkingfunda?love struck app tata asa facewinking

| VldTzZ explică:

E crapat pe jumatate parbrizul pentru ca mi-a cazut de pe cric