| nikalai a întrebat:

Motor honda 125 cc nu mai porneste! Oare din cauza ac am uitat sa ii bag ulei la amestecu de benzina si am abgata prea tarziu?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Depinde cat a mers motoru fara ulei.[s-a blocat sau nu?]. daca a mers ceva mai mult, e posibil sa se fi rupt segmentii.

| nikalai explică (pentru a1doru):

A mers si la un momendat s-a oprit. si cui ii l-am imprumutat a venit cu el impins

| Mariussss14 a răspuns (pentru nikalai):

Imi pare rau frate daca dai motoru pe mana nu altu eu nu dau motoarele nimanui dabia la tata
Acuma suporta consecintele!

3 răspunsuri:
| marus9666 a răspuns:

Este posibil. nu prea le am cu motoarele, dar tot ce stiu este ca e posibil, du-te la un mecanic ca singur mai rau o strici