| anonim_4396 a întrebat:

Niste pareri personale despre Peugoet 447 si Wv Passat,Audi A4, A6? recomandari. funda

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Depinde ce buget ai! Daca visezi la Passat sau Audi la 2-3.000 Euro, imi pare rau sa iti destram visele si sa iti zic sa nu faci greseala asta! Daca dispui de cel putin 4-5000, atunci mai merge! Masinile nemtesti in stare bunicica, si dupa 15 ani sunt mai bune decat un logan, sau masinile frantuzesti. Parerea mea este sa nu cumperio ori ce stift cu 2000 euro ca dupa 2 ani o duci la fier vechi. Am un passat B5.5 1.9 TDI din 2004, merge struna, nu am nicio problema cu ea si sper sa nici nu am! Daca nu este in stare buna, nu o lua pentru ca reparatul masinilor nemtesti nu renteaza, nu valoreaza masina cat ai da pe piese! Daca e sa alegi intre peurgeot si masinile nemtesti, iti recomand Passat si A4, pentru ca A6 este un mic mai scump de intretinut, piese mult mai scumpe! Passat si A4 sun foarte bune si rezistente!

2 răspunsuri:
| dani147 a răspuns:

Parerea mea este ca VW, Audi A4, A6 sunt mai bune decat Peugoetul.

| Florian20405 a răspuns (pentru dani147):

Dani147 are mare dreptate.