| deyoo a întrebat:

Nu imi merge webul! cand il deschid in "My computer" imi apare un fundal negru iar la messinger mi se intampla acelasi lucru! pe alte calculatoare merge! ma puteti ajuta?sad
funditabig grin

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza driverul pentru camera ta web! Foloseste DETECTOR PENTRU CAMERE WEB
intra aici http://www.vimicro.com/english/product/pc003.htm clik pe ''Download: Detection Tool of Vimicro PC Camera Processors Model without notice'' descarci arhiva zip rulezi programul si iti gaseste driverul automat...si clik download! (ai instalat driver webcam)

| Anonymus314 a răspuns:

Mda,e o setare aiurea cand ai instalat camera web,sau placa video inca nu "stie" cum sa foloseasca camera web,cel mai bine mai instalezi webul odata,daca nu si nu, se poate sa nu fie compatibila camera web cu pc-ul tau, in cazul acesta ti-as recomanda sa o schimbi

| TheLastDancer15 a răspuns:

Reformateaza-l si totul o sa fie okwinking am patit si eu si daca nu stii sa il reformatezi, roaga pe ineva care stie.

| alexandru123_9645 a răspuns:

La mine fundalul de la numele folderelor apare cu albastru si nu stiu cum sa fac sa nu mai apara