| nykecatalin a întrebat:

Am o problema, cand deschid PC-ul imi apare totul normal : iconurile si toate astea dar nu imi apare imaginea de fundal si daca setez orice imagine, cand inchid PC-ul si il deschid mai incolo sau ii dau restart imaginea de fundal nu mai e, este doar negru. Ce trebuie sa fac, ma ajuta cineva va rog! Funda!

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Licenta la Windows.Du-te in start-control panel-system si vezi daca spune in partea de jos a ferestrei daca Windows-ul e activat.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Baga din nou windows-ul