| Yofi a întrebat:

Nu mă descurc in rampă,nu mi-a explicat nimeni cum sa folosesc frana de mana și așa m-am dus în spate mi-am lovit bine mașina în spate, noroc că n-am fost mai grav... Ce mă sfătuiți în rampă a urcat încet din greșeală am dat a 3a și mi-a murit motorul, am incercat sa pornesc frana m-a mai mers și așa m-am trezit?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te sfatuim sa te duci intr-un loc pustiu sa exersezi condul si eventual sa mai iei niste ore cu un instructor care chiar sa te invete sa conduci

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti-a explicat nimeni, ca nu ai voie sa te urci singur la volan daca nu ai permis de sofat, ca este ilegal si poti face puscarie?

| Yofi explică (pentru Violleta2022):

Am permis ce ai înțeles?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Yofi):

Permis de tras cu arcul, sau de care permis?
Cum sa urci pe rampa cu a 3-a?
Cum dumnezeu ti-ai luat permis daca nu ai facut scoala de soferi, odata ce mentionezi ca "... nu mi-a explicat nimeni cum sa folosesc frana de mana...".
Du-te fetita la scoala de soferi si invata cu un instructor, ca numai asa vei reusii sa inveti a sofa!