| minix20 a întrebat:

Salut, eram cu masina pe loc in parcare si ascultam muzica, masina era in viteza si frana de mana trasa si am incercat sa pornesc motorul si am lasat repede ambrejaiul si masina a plecat putin, dar nu s-a clintit asa mult. O fi patit ceva la motor grav, sa se rupa cureaua sau doar a murit motorul? Nu de alta da-s paralel si e masina tataluilaughing

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cureaua sigur nu s-a rupt, nu are nici o legătură. Foarte putin probabil sa se fi defectat ceva.

| sierra1 a răspuns:

De atunci i-ai mai dat o "cheie"?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

N-are nimic.

| Sistemulxxl a răspuns:

Daca aveai frana de mana trasa, motorul s-a oprit din cauza ei. Nu e nimic grav.