| boss97 a întrebat:

Nu mai functioneaza inchiderea cetralizata la masina,opel astra 2002, oare de ce?

7 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Simplu, pentru ca ti s-a defectat!

| victorandrei a răspuns:

Depinde ce anume nu merge, doar la o usa sau la toate? Manual se incuie usor si se descuie? Sunt blocate pe incuiat sau descuiat?

| boss97 explică (pentru victorandrei):

Deci,apas be butoanele de la cheie dar nu se incuie si cand bag cheia in incuietoarea de la portiera se incuie.

| boss97 explică:

Si mai zici ca esti serios

| Skumpik2013 a răspuns:

Pai din cauza chei sau din cauza masini ca nu mai recepteaza undele chei de la masina

| Rus_Rares_1995 a răspuns:

Am avut si eu o problema de genu.a fost o siguranta din panou arsa

| boss97 explică (pentru Rus_Rares_1995):

Panpul de sigurante are legatura cu asta?