| RatuscaCeaUrata a întrebat:

Nu mai pooot... Am dat de aia de resetare parola la fb... si id de messenger care-l am ..nu mai stiu parolastraight face
Va rog. exista vreo cale sa-mi recuperez fb?
La mes..nu mai stiu datele alea care le-am bagat pentru recupare!

1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

Daca este vorba de Yahoo Messenger atunci ar fi o solutie.
ID-ul tau este atasat la o adresa de email pe care o poti afla de la cineva care te are in lista lui de Messenger. Apoi intri pe Yahoo si, cand ti se cere sa te loghezi, scrii adresa de email si apoi apezi butonul "Am uitat parola".
Dupa care urmezi pasii de recuperare a parolei: raspunzi la intrebarea secreta sau ti se trimite noua parola la o adresa de email.
Cand ai parola intri pe contul tau de Yahoo si rezolvi problema.