| Myhay94 a întrebat:

Nu stiu ce are alarma din senin se aude incet aveti idee ce ar putea sa aiba, nu i-am facut nimic, erau niste fire lasate putin in dreapta si cred ca le-a astins cine a sta in dreapta ma gandeam k poate le-a miscat dar sunt legate ca am tras usor de ele si oricum mi se pare k alarma e pe stanga. Aveti idee ce are dau funda pls din senin se aude mai incet.

3 răspunsuri:
| Yamaha123 a răspuns:

Senzorii!

| denyemy a răspuns:

Iti trebuie cineva care se pricepe, un electrician auto de preferinta. Verifica bine firele si bornele sa fie unde trebuie, desi daca tie ti se pare ca alarma e pe stanga inseamna ca nu esti la curent cu domeniul, oricum, nu conteaza, ceva serios nu are.

| Myhay94 explică (pentru denyemy):

Nu ar fi o problema serioasa nu?