| mosw a întrebat:

Nubira sau Cielo? ce parere aveti? la un pret in jur de 2000E dupa 2000an, avantaje-dezavantaje

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Cielo! Motor mai fiabil, consum tot pe acolo, Nubira are ceva probleme la partea electrica, Cielo nu, masinile sunt tot pe acolo nu exista mari diferente dar... as merge pe Cielo, are si portbagajul putin mai mare, daca vrei sa pui gaz pe el gasesti instalatie mai ieftina cu mult decat la Nubira... piesele ceva mai rezistente, la aceleasi preturi dar mai rezistente pentru ca sunt facute pentru Cielo special, cele de Nubira sunt tot de Cielo majoritatea nu toate dar ne fiind facute pentru Nubira automat apar mici probleme si se uzeaza mai repede. Eu zic Cielo!

| mosw explică (pentru FurtunaDiesel):

Asa ma gandeam si eu.mersi

| FurtunaDiesel a răspuns (pentru mosw):

Cu placere!

3 răspunsuri:
| lologfo a răspuns:

Cielobig grin