| Gurgiu a întrebat:

O părere Peugeot 508 RXH hybrid cumpărat sh ce ar trebuit verificat la el? Și ce probleme are ca și mașina?

2 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Apai ca orice masina trebuie verificata bine de tot. din ce vad masina asta e hybrid si diesel. Nu stiu exact fiabilitatea modelulul in general dar un asa sistem e complicat sigur... Mai bine cauta ceva mai simplu si de doresti hybrid mai degraba toyota si benzina.

| Hehehehehe123 a răspuns:

Buna! Nu ma pricep la mașini, nu sunt mecanic auto
Dar am diploma de electromecanist și având in vedere ca este jumătate mașina electrică ar trebui sa fii atent la bornele de inducție care sunt importante pentru mai mult jumătate din funcționarea mașinii, sper ca te am ajutat cât de cât!
Seara frumoasa happy