| 07gabriel07 a întrebat:

Probleme cu antigelul! Din cand in cand scate nivelul considerabil nu face asta mereu. am verificat de scurgeri peste tot fiecare furtun, nivelul la ulei nu creste fum nu scoate am verificat ambele radiatoare sa nu fie sparte. Altceva nu mai stiu ce sa fac, Ajutor! Apropo masina e un peugeot 207 1.6 HDI din 2007, 90 de cai.

1 răspuns:
| nelyjoly a răspuns:

Salut. Am avut si eu aceeasi problema cu astra g pana am observat la pompa de apa o mica scurgere. Am schimbat pompa si de atunci nu am mai avut probleme.