| EmilTraian95 a întrebat:

Oricine poate face un test drive?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Am uitat sa-ti spun ca trebuie sa ai o vechime de cel putin un an si la unele masini mai scumpe cer trei ani sau cinci. Oricum semnezi un contract prin care iti asumi responsabilitatea si eventualele reparatii.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricine care are permis pentru categoria respectiva.

| EmilTraian95 explică (pentru Salontanul):

Deci pot conduce un Mercedes A class chiar daca nu imi permit nici sa i fac o pana? laughing

| Ottakringer a răspuns (pentru EmilTraian95):

Cam da laughing

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru EmilTraian95):

A conduce nu e acelasi lucru cu a avea.

| EmilTraian95 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Stiu dar la 20 de ani la ce te asteptai? sa am 50.000 de € ca sa il cumpar si sa l intretin? pe viitor poate voi putea dar acum nici nu cred ca incape indoiala ca cineva ar avea atatia bani din munca proprie la varsta mea.

| EmilTraian95 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Vreau doar sa vad cum se simte senzatia cand conduci o masina cu grad foarte inalt de confort.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru EmilTraian95):

Tot un fier e, ce crezi.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru EmilTraian95):

P.S: Daca din munca proprie strangi 50.000 E (care sa recunoastem, sunt bani) te asigur ca nu o sa-i dai niciodata pe un fier.

| Salontanul a răspuns (pentru EmilTraian95):

Da. Am uitat sa-ti spun ca trebuie sa ai o vechime de cel putin un an si la unele masini mai scumpe cer trei ani sau cinci. Oricum semnezi un contract prin care iti asumi responsabilitatea si eventualele reparatii.

| AniBaby a răspuns:

Da, daca ai permis pentru. categorie.