| FleshUl a întrebat:

Poate ca pare ceva banal dar daca programezi un test-drive la Mercedes-Benz trebuie sa platesti.

Răspuns Câştigător
| ExprimareLibera a răspuns:

Trebuie să te prezinți cu buletinul si permisul, si nu trebuie să fii începător.
Semnezi un proces verbal în care ești de acord să plătești dacă mașina suferă avarii din vina ta.
Oricum, dacă tu ești ăla din poza, mă îndoiesc de faptul că ai 2-3 ani de experiență la volan.

| FleshUl explică (pentru ExprimareLibera):

Mersi frumos. Adevarat poaza e veche, eu am vreo 12 ani dar ar fi un cadou frumos pentru cineva!

| ExprimareLibera a răspuns (pentru FleshUl):

Nicio problemahappy