| anonim_4396 a întrebat:

Pareri Range Rover Vogue an 2003!

Răspuns Câştigător
| evi1985 a răspuns:

E o masina excelente! Am si eu acest model si sunt foarte multumit de ea. Are tractiunea foaret buna si functii tari!winking

| addy200 a răspuns (pentru evi1985):

Tu ai cam multe mașini, nu ți se pare?

| Dragosshiatat a răspuns (pentru addy200):

Nu, doar am cerut niste pareri? Nu stiu cum ai ajuns tu la concluzia asta!

| addy200 a răspuns (pentru Dragosshiatat):

Era pentru evi1985, scuze că nu am specificat...Am cerut și eu niște păreri despre un Fiat Freemont și el zicea că deține unul și că e mulțumit, acum la tine zice la fel. Deci în concluzie e un mincinoswinking

| Dragosshiatat a răspuns (pentru addy200):

Ok