| Everestcompany a întrebat:

Pe aceasta strada din America, ce inseamna aceste marcaje auto, formate din linii frante, va rog, mi-ati putea spune? http://s9.postimg.org/ydzzx715r/Captur.jpg

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt in uk, ca se conduce pe stanga
inseamna ca nu ai voie sa stationezi acolo

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Delimiteaza sensurile de mers si partea pietonala, cam urat se vede dar asa au avut chef sa le faca. Daca era doar o parte facuta in galben cu initialele BUS era o statie de autobuz

| mgtow a răspuns:

E in Regatul Unit pentru ca se vede la renault matricula galbena pe spate care e de la ei

| Maioru a răspuns:

In primul rand nu sunt marcaje ci niste mazgaleli facute de cineva pe o fotografie cu o carioca sau un marker de culoare rosie.

| Everestcompany explică (pentru Maioru):

Eu am incercuit cu acele dungi rosii, ca sa stie lumea la ce ma refer big grin Ma refeream ce reprezinta acele marcaje cu alb.