| 199609 a întrebat:

Pe ce site fac chestionare pentru permis,categoria b,sa fie la fel ca la examenul la sala sau aproape,voi analiza raspunsurile voastre care cum vor fii, cel mai bun sa castige FUNDA!

Răspuns Câştigător
| valydinamo a răspuns:

Http://www.pdc.ro/ saitu care ti l-am dat se numeste normal www.drpciv.ro doar ca eu team dat link sa iti intre direct cas mai multe dar cel care ti l-am dat este corect

2 răspunsuri:
| FlorinAnt93 a răspuns:

Intri pe site-ul politiei, www.drpciv.ro, iti faci cont si dupa ai acolo "testare examen", sunt exact intrebarile de la examen. Trebuie sa folosesti browser-ul Internet Explorer.

| valydinamo a răspuns:

Siteul> http://www.pdc.ro/ acesta e siteul corect