| anonim_4396 a întrebat:

Daca am permis de conducere categoria B, si vreau sa-mi iau permis pentru categoria A, ce trebuie sa fac? Mai dau o data sala/examenul? Sau doar examenul? Sau doar sala? Imi poate spune si mie cineva va rog? Multumesc

9 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru orice categorie trebuie sa faci scoala de conducere si apoi sa sustii testele teoretic si practic, asa ca si pentru categoria A este la fel, indiferent ce categorie ai avea inainte.

Răspuns utilizator avertizat