| RichardHammondN1Fan a întrebat:

Pe cine ati alege intre Richard Hammond, Jeremy Clarkson si James May?

Răspuns Câştigător
| Sebytzu_5369 a răspuns:

Richard Hammondsmug

6 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai tinand cont ca de cativa ani Top Gear a devenit mai mult o emisiune de divertisment decat una tehnica as alege Jeremy Clarkson deoarece este singurul care mai are cat de cat de a face cu fenomenul automobilistic actual, tehnica de cenceptie a unui automobil si datele tehnice!

| Minks a răspuns:

Sa-l aleg pentru ce anume? Sa-mi spele rufele, sa imi faca de mancare? Nu inteleg intrebarea...

| bistriteanul a răspuns:

Sincer, l-as alege pe Jeremy Clarkson fiindca in ciuda varstei este foarte amuzant si vesel tot timpul! Apoi pe Richard Hammond, care e un pic mai serios, iar pe ultimul loc James May!

| AndreiC a răspuns:

Acuma sincer e penala faza asta! laughing Avand in vedere ce nume are userul tau e clar ca ai pus intrebarea asteptand sa zica cineva Richard Hammond! laughing Ca dovada ai si dat funda rapid cand cineva a mentionat acest nume, fara sa argumenteze nimic! Ceilalti s-au chinuit sa argumenteze...

| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Richard Hammond.E un tip puternic, si asta s-a vazut in 2006, e pasional si chiar daca e casatorit de mult timp, inca tine mult la sotia lui, ba chiar are si doua fiice. In plus, e amuzant, si nu stiu de ce, mi se pare cel mai atractiv barbat de la TV @.@. creepy. multi spun ca e datorita ochilor lui de catelus plouat si energia pozitiva pe care o emana, si dupa cum vorbeste uneori si ce remarci face, nu e chiar un tip cuminte. kiss :X he rocks

| RoSoul a răspuns:

Si eu mai urmaresc uneori TopGear, si asputea spune ca singurul cu toate rotitele la locul lor si care analizeaza cum trebuie o situatie e Jeremy Clarkson.E de inteles ca James May e pe ultimul loc in ceea ce priveste indemanarea dar uneori si cunostintele sale despre masini.Nu cred ca i s-a pus degeaba numele de Capitanul Incetineala. Tipul se misca mai greu decat un mor fara picioare.Cu toate astea ii respect notiunile din fizica. Oricum... deja imi dau seama dupa nume pe cine consideri mai bun.Totusi NU pot spune ca Hammond e...ei bine nu stiu.E un tip de treaba, prezentabil, cunascator al masinilor cu adevarat bune.Dar cu toate astea tot nu are acea atitudine prezenta la Jeremy. Vreau sa spun ca Richard, aproape la fel de mult ca James, nu prea are capul pe umeri.Eu ti-am spus ce cred.Bafta!