| naviDIabLO a întrebat:

Topgear:Cine credeti ca prezinta cel mai bine masinile? Jeremy, Richard sau James?

8 răspunsuri:
| yuli10 a răspuns:

Toti sunt haiosi mai ales cand sunt impreuna. imi plac mult editiile alea cand se inhama toti 3 la drumuri lungi.
dar jeremy mi se pare ca prezinta cel mai bine masinile si o face intr-un mod inegalabil, pune in balanta plusurile si minusurile, mai ca iti vine sa te duci sa-ti cumperi masina cand iti da el unda verde.
james e cam incet si posomorat iar richard mi se pare ca nu e la fel de experimentat ca cei doi. richard parca uneori e inclus in show ca o gluma ca sa aiba ceilalti doi de cine face caterinca. (glumesctongue... dar oricum nu prea ma impresioneaza el).

| Fvn a răspuns:

Richardhee hee

| VladDu a răspuns:

Jeremy e si cel mai bun sofer dintre ei dar ca prezentatori toti sunt buni.

| Aliiiin a răspuns:

Jeremy e cel mai tare laughing

| madamanu a răspuns:

Jeremy, experienta isi spune cuvantul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acestia fiind cine? te referi la niste prezentatoti pe ce canale?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am vazut la ce te referi, imi plac toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeremy prezinta cel mai bine