| Mita_Mitza_1997 a întrebat:

Pe un Renault laguna 1998 este prevazut in carte sa se foloseasca xenoane?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pai te uiti pe carte, sa vezi daca e mentionata instalatia xenon.
Daca vine cu ele din fabrica, bineinteles ca sunt omologate, insa daca masina are faruri simple fara lupe si spalatoare, sigur nu a avut xenon, si nu poti pune pana nu indeplinesti toate conditiile pentru a le putea omologa.

| Mita_Mitza_1997 explică:

E cartea in francez, dar am gasit pe un site ca mai bine, sa folosesc becuri cu halogen, pentru astea cu halogen mai imi ia talonu?