| Vica_Marcela_Gongan_1959 a întrebat:

Pentru adaptarea unui autoturism la persoanele cu handicap locomotor, frina si acceleratie adaptarea se face obligatoriu numai cu piesele servisului autorizat in adaptarii sau se poate face si cu piesele cumparate de mine de la o alta persoana cu aceleasi handicap? va multumesc

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Am vorbit cu persoana aia si a zis ca la ajuns in 10 mil cu tot cu piese luate de la ei, ca in principiu cei care le vand le si monteaza le si omologheaza RAR undeva in zona bragadiru din Bucuresti el si-a intermediat situl prin situl motivation.ro

3 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Piese nu conteaza de unde sunt dar trebuie montante la un service autorizat dupa aceasta montare sa mergi si la rar cu modificarea pentru a fii recunoscuta.

| Vica_Marcela_Gongan_1959 explică (pentru FlorinDiablo):

Multumesc mult Florin pentru raspuns.Sti tu cumva cam cit m-ar costa manopera daca am piesele mele? Sa ai o zi buna.

| FlorinDiablo a răspuns (pentru Vica_Marcela_Gongan_1959):

Iti multumesc personal cunosc pe cineva care se afla in acceiasi situatie descrisa de dvs in cel mai scurt timp voi lua legatura cu el si iti voi oferii informatii.

| FlorinDiablo a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Am vorbit cu persoana aia si a zis ca la ajuns in 10 mil cu tot cu piese luate de la ei, ca in principiu cei care le vand le si monteaza le si omologheaza RAR undeva in zona bragadiru din Bucuresti el si-a intermediat situl prin situl motivation.ro