| anonim_4396 a întrebat:

Peste cateva luni vreau sa cumpar un Rover 600, ca masina pentru inca cateva luni; 'n 600 euro'n Germania gasesc unu'? motor Honda.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti in poză? ce urit esti

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unde ai de gand sa circuli cu ea?
Ca daca o aduci din Germania in Romania, ajungi cu ea radiata, si pentru 'cateva luni', nu cred ca merita vreo 1000e inmatricularea.
Mai bine dai aia 600e pe o masina inmatriculata in Romania deja, si circuli asa cateva luni, indiferent pe numele cui e. Nu faci nici comodat, te intereseaza doar sa mearga si sa fie actele valabile.

| Andrei7600 a răspuns:

Da.