| imihaistoian a întrebat:

Pot sa pun un cip pe masina care sa imi indice unde este si ce se intampla cu ea pe laptop/smartphone?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Poti sa pui un tracker GPS, costa in jur de 500 de lei unul special pentru auto, care se alimenteaza de la bateria masini. Cele cu bateri le gasesti si la 100 de lei.

P.S.
Daca le pui in masina altcuiva pentru urmarire poti face puscarie pe tema asta daca esti prins, ceea ce nu este greu de aflat, te gasesc dupa telefon!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GPS traker.