| ionutzbichisadrian a întrebat:

Voi ce v-ati lua; smartphone sau laptop?

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nici una, nici alta. Laptop am, desteptfon nu-mi trebuie. Chit ca nici ala nu imi trebuie in mod deosebit, daca chiar n-as avea ce face cu vreo 2000-2500 RON mi-as lua un PS4. happy

| Mădă0611 a răspuns:

Laptop; macar cand esti pe afara sa fii "liber". tongue

| viotedy a răspuns:

Laptop.smartul trebuie sa-l incarci des...

| Crucified a răspuns:

Laptop.

| hp8510p a răspuns:

Daca ai un pc cat de cat bunicel care poti sa-ti faci treaba cu el as alege smartphone

| Hellp a răspuns:

Smartphone-ul este ca un 'PC' pe care-l ai în buzunar. Dacă nu ai conexiune la internet (Wi-Fi sau internet pe cartelă), telefonul este aproape inutil (ştiu din propria experienţă) poţi juca numai jocuri, asculta muzică, da telefoane (cele mai multe aplicaţii nu merg fără internet). Laptopul îl poţi folosi la scris documente, la ceva mai complex. Acum depinde doar de nevoile tale big grin

| Aallexxuuttzzuu a răspuns:

Laptop poti face mult mai multe decat pe smartphone

| AlexBadut a răspuns:

Smartphone