| CristiCbc a întrebat:

Pot să schimb si eu proprietarul la mașina(si numerele implicit) dacă nu am completată rubrica Instrainat pe talon de catre fostul proprietar?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Nu se fac expertize grafologice in astfel de cazuri. Du-te la o firma de intermedieri si te vor ajuta ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bineinteles, nu intereseaza pe nimeni la tanscriere rubrica aia

| Marcelian43 a răspuns:

Du-te si tu la o firma de intermedieri ca sa te poate ajuta. nu se fac expertize din cate stiu.