| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa vand o masina daca nu e pe numele meu? am platit-o am toate actele daca o vand proprietarul poa sa o dea furata si sa am probleme?

4 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Mai poti pune intrebarea asta, si pana la urma tot o sa se sictireasca cineva si o sa ti-o cumpere big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinD:

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

S-a mai discutat problema. Arunca o privire aici: http://www.tpu.ro/......-sa-o-dea/

| nicky a răspuns:

In principiu poti, mai ales daca ai facut si un contract de vanzare-cumparare cu fostul proprietar.

| alinoita a răspuns:

Sa vinzi o masina, cred ca trebuie neaparat sa fie pe numele tau.
poti vinde gratuit pe www.debara.ro