| ValentinD2 a întrebat:

Salut.
In GTA V, cum pot sa vând o masina furată?

Răspuns Câştigător
| KlibrDM a răspuns:

Il duci la Los Santos Customs si iti apare optiunea Sell. Trebuie sa astepti 45 de minute intre fiecare sell iar daca masina e "hot" (in general cele Sports sau Super), nu o poti vinde.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O duci la Paint & Spray, si in meniul de tunning ar trebui sa iti apara si optiunea "Sell" sau ceva de genul. Oricum, pentru ca playerii sa nu abuzeze de asta, dupa ce vinzi o masina trebuie sa astepti ceva timp pana poti sa vinzi alta masina.

| SpeedPrimer a răspuns:

Fa exact ce zice cel caruia i-ai dat funda dar merge doar in online

| ValentinD2 explică:

N-am găsit SELL la customizate LOS Santos straight face