| AndreiMadda a întrebat:

Pot schimba ceasurile de bord la golf 4? Nu le schimb pentru o problema tehnica, doar pentru ca imi plac mai mult cele de pe pacific decat cele de pe ocean, pot face aceasta schimbare? Si cum? Volanul in 4 spite poate fii schimbat cu cel in 3 spite?

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Poti face aceasta schimbare fara nici o problema, doar ca ai nevoie de o diagnoza pentru adaptarea noilor ceasuri, altfel nu vei putea porni masina (va porni si imediat dupa se va oprii).
Cat despre schimbarea volanului, din nou o poti face, doar ca vei avea nevoie de o cheie speciala pentru a putea desface volanul depe coloana de directie.