| Andrei1499 a întrebat:

Poti conduce Aixam Crossline la 16 ani?
Daca da, dati-mi si mie niste linkuri de unde pot cumpara masina la 16 ani.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Da, este legal. Dar chiar merită? Bordul indică viteza maximă de 120 de km, dar practic nu trece de 60. Și nouă poate ajunge la prețul de 13.000 de euro... bani cu care îți cumperi o mașină adevărată, nu jucăria asta.;"> No offence.

Dar da, răspunsul la întrebarea ta este pozitiv. Maișnuța poate fi condusă și de persoanele fără permis care au absolvit o școală de șoferi dar le-a fost suspendat permisul.

Cauta aici:
http://www.publi24.ro/

Fundaa? :D te rog

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, autovit,