| jdavy209 a întrebat:

Poti face scoala de soferi cu 8 clase?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti face scoala de conducere si sa obtii permis de conducere, indiferent de studiile absolvite, legislatia rutiera actuala nu prevede o conditie de studii, important este sa stii citi si scrie.

| Violleta2022 a răspuns:

Da! Atata vreme cat stii a citi si scrie, poti invata Legislatia Rutiera si poti sa sofezi masina, daca iei permisul.

| Frank51 a răspuns:

Asta ar fi prima metodă prin care am putea evita multe chestii... Dar încă nu există o lege.

Probabil sunt mult prea multe la mijloc, ies prea mulți bani din industria asta, multe taxe, impozite, statului ii convine să ia o grămadă de bani, restul sunt victime colaterale.

| Crackman a răspuns:

10 minim

| Invictusman a răspuns:

Da, trebuie sa ști doar sa citești și sa scrii asa cum a spus un user mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.