| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, am auzit astazi ca daca nu ai 11 clase nu poti da la scoala de soferi oare este adevarat? ca nu o sa pot da la scoala de soferi sunt in clasa a 11 a...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Uite aici adevarat de-a binelea sa vezi cate clase trebuie pentru examen http://www.youtube.com/watch?v=GWbdlC_BUTA merge si un tigan acolo.

| ombladon a răspuns:

Poti sa dai, stai linistit

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

La implinirea varstei de 18 ani trebuie sa iti dea permisul, poti sa incepi scoala si cu 6 luni inainte

| BiuL a răspuns:

Nu are nici o legatura. Trebuie sa ai 18 ani (sau sa implinesti intr-o luna de la inscriere ceva de genul).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci nu o sa fie probleme, mersi de raspunsuri.

| thegeaba a răspuns:

Nu este adevarat. Inainte, erau 4 clase... Acum probabil ca sunt 8