| Sandru_Andreya_1995 a întrebat:

Poti sa faci Scoala de Soferi daca ai 8 clase?

Răspuns Câştigător
| LWikErR a răspuns:

Da poti
minim este 8 clase trebuie sa le ai
happyFUNDA>?

9 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Legea spune că trebuie să ști să scrii și să citești, iar dacă ai fost în stare să completezi contractul și să treci de examenul de cunoștințe, ai demonstrat în mod concret că îndeplinești cerințele. Pe scurt, da, poți dacă ai 18 ani.

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Cu noua lege trebuie sa ai si liceul si 18 ani altfel nu poti face numai cu 8 clase!

| Zabbyel a răspuns:

Da.

| AdyAdeluş a răspuns:

Cu noua lege nu poti

| Alchemy a răspuns:

Da desigur trebuie sa fi majora si minim 8 clase cu conditia de a sti sa scrii si sa citesti funda :X

| xoxo_9953 a răspuns:

Da

| ailedandr a răspuns:

Da, normal. daca ai 18 ani esti majora

| denydiana a răspuns:

Da poti
minim este 8 clase trebuie sa le ai
FUNDA>?

| adriiana2000 a răspuns:

Nu!big grin funda?