| Anonimul151 a întrebat:

Renaut Kadjar este o mașină bună pentru începători? Sau este prea puternica? Câți CP are? Consumă mult? ( Cutie de viteze automata ). Bănuiesc ca anul fabricației poate fi chiar și 2017 nu?
Sau

Renaut renaut megane ( 2012 ), 1.5 DCI este mai ok? Pentru începători? Exista varianta și cu cutie de viteze automata? Câți cai putere are?

Care masina dintre cele două este mai ok pentru începători și de ce? Care consumă mai puțin? La ce preț aș găsi mașinile astea secound hand? Dar dacă ar fi sa I au una dintre ele de la un parc auto ce aduc mașini la comanda, la ce preț ar fi?

În general masinile renaut sunt ok pentru începători?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Kadjar nu e o mașină puternică sa fim serioși.

| Anonimul151 explică (pentru suntserios):

Este ok pentru începători? Consumă mult?

| suntserios a răspuns (pentru Anonimul151):

Nu ai zis ce motor.
Dacă tot 1.5 deci atunci e unul din cele mai economice motoare.

| Anonimul151 explică (pentru suntserios):

Ok. Nu am menționat ce motor pentru ca nu știu ce fel de motor are... La megane am menționat pentru că are cineva și mi-a zis...