| BlueR a întrebat:

Sa ma inscriu sau nu la scoala de soferi avand in vedere vremea care urmeaza?

Răspuns Câştigător
| Chio9 a răspuns:

Frate vine iarna unde sa te inscri vrei sa conduci pe zapada cu instructoru?

asteapta pana la primavara si te apuci linistit si ai drumu uscat si conduci linistit.

Bafta.
pana la primavara invata cartea nu sta degeaba.

4 răspunsuri:
| njohn a răspuns:

Inscriete

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Inscriete fiind ca pana termini cu invatatul si mergi la probe se duce vremea rea!

| RobY99Monster a răspuns:

Da is fratele si tatal meu au facut scoala de soferi cand era nins si este mult mai bine sa o faci iarna din motivele:
1.Vei si un sofer mai bun pentru ca vei fi mai prudent din cauza conditiei de vreme.
2.La examen poate nu vei fi pus sa faci anumite tipuri de parcari si iti va fi mai usorbig grinFunda?

| andrei1694 a răspuns:

Inscriete ca si eu fac si l-am intrebat pe instructor daca fac conducere cand ninge si mi-a raspuns ca eu nu voi fi doar sofer de vara ( eu de luna viitoare ies si cu camionu big grin) deci te poti inscrie si la anul cand vei lua permisu si va ninge vei sti cum sa te comporti pe zapada.