| dany11079 a întrebat:

Sal cine ma ajuta si pe mine am un piagio liberty 49cc 2t am alezat cilindru am pus piston nou cu tot cu segmenti si nu pre trage o ia greu de pe loc merge doar cu 20km la ora avea toba sparta si am pus una de la 4t sa fie asta? mersi

2 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Sudeaz-o pe cea sparta si pune-o sus! Face ca o motosapa happy sunt convins, nu mai pune niciodata toba de la 4T la 2T!

| cosmincosy a răspuns:

Verifica bilele de tractiune daca sunt uzate tare o sa ajunga sa nu mai plece deloc