| atentat a întrebat:

Sal imi dati un video cu logan schimbare de viteza 1, 2,3,4 si cum se baga in mansalier?

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Se baga in ordinea in care ai spus tu laughing, vitezele se schimba ca la orice masina apesi ambreajul si schimbi...

| tapeee a răspuns:

1 3 5
2 4 R

Pt ce-ti trebuie video? Nu iti intra ca lumea, regleza timoneria. Google it!

| IonutAxi a răspuns:

Dar ce e asa de greu?

| panther2007 a răspuns:

Omule o dacie logan are schema clasica a schimbatorului de viteze la ce doresti un videoclip sa vezi cum se schimba acestea?