| anonim_4396 a întrebat:

Sala se dă cu programare sau o dai când vrei? Dacă e cu programare cât durează până mă programează?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2-3 luni până mă programează din momentul în care iau sala?

| P3d1a a răspuns (pentru anonim_4396):

Dap. Eu am dat in Martie Sala, in Junie Orasul, am picat, si am dat iar in Octombie, iar am picat si probabil o sa il dau iar Febroarie-Martie.

Depinde si judetul dar nu stiu nici un judet in care dai mai repede de 2 luni.

| P3d1a a răspuns:

Programarea. Dureaza 1 luna in general, pentru ca locurile sunt luate. Dupa ce dai sala, daca treci, te programezi tot in ziua aceea pentru traseu, traseul dureaza 2-3 luni pana il dai pentru ca locurile sunt aproape toate luate.

| anonim_4396 explică (pentru P3d1a):

Și dacă nu iau sala, peste 15 zile mă reprogramează sau peste 15 zile o dau?

| P3d1a a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca pici sala te poti reprograma imediat, dar tot astepti o luna pana o dai, din cauza ca nu sunt locuri libere. Daca pici traseul astepti 15 zile pana poti sa te duci sa te reprogramezi.

| HaneloreOlga9 a răspuns:

Cu programare obligatoriu.