| Klaus666 a întrebat:

Am o nedumerire am o lista de masini si nu stiu ce sa cumpar

BMW 320D

Subaru Impreza

Volkswagen golf 4

Mazda rx-8

Mitsubishi Eclipse

Nissan 200 Sx

Astept pareri

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, mie una imi place mai mult BMW 320D mi se pare ideal pentru calatorii, pe distante lungi si medii. este o masina care are un consum redus, iar spatiul de depozitare este unul generos. Este si o masina practica, un prieten de familie o are si este foarte multumit de ea, ma gandeam si eu la ea sa o cumpar dar mai intai scoala tongue. Depinde de ce asteptari ai tu de la o masina, app : cat te-a costat scoala de soferi?!

| Klaus666 explică (pentru anonim_4396):

Vreo 1700 RON

| anonim_4396 a răspuns (pentru Klaus666):

Merci